Serwery dedykowane SEO 250+

 

 

Potrzebujesz szybkiego i stabilnego serwera pod zaplecze?

 

Serwery dedykowane SEO 250+ to innowacyjna usługa łącząca zalety serwera dedykowanego z technologią współdzielenia adresacji ipv4.

 

Każdy serwer dedykowany ma dostęp do co najmniej 250 adresów IP.  Pula dostępnych adresów jest systematycznie powiększana.  Pojawiają się nowe adresy, z różnych klas A,B i C. Zróżnicowanie adresacji jest cechą charaktersytyczną naszej oferty.

 

Adresacja IP

 

Aktualnie dla uług SEO udostępniamy pulę 250 adresów IP z różnych klas adresowych:

  • klasa C - 33
  • klasa B - 14
  • klasa A - 10

 

Zobacz pełną ofertę SEO

 

Jak to działa?

 

Serwery dedykowane są oferowane z zainstalowanym panelem DirectAdmin.  Obsługa serwera od strony użytkownika wygląda identycznie jak w przypadku hostingu. Użytkownik musi dodać w panelu domenę, wgrać pliki, ustawić delegację domeny.  

 

Jak z wydajnością?

 

W zleżności od używanych skryptów każdy z serwerów dedykowanych może obsłużyć od kilkuset do około  2 tysięcy domen. Szczególnie polecamy serwery z dyskami SSD. 

 

Gwarancja

 

Z naszej strony gwarantujemy pełny zwrot wpłaconych środków w przypadku rezygnacji z usługi w ciągu 7 dni od zamówienia. Nie muszą Państwo podawać powodu rezygnacji.  Wierzymy, że tylko pełne zadowolenie klienta może przełżyć się na długotrwałą współpracę.